Price: 640kr
Una Blush - Women's Perfume - Deo Parfum Natura - 75ml
| Material | Glass |
| Scent Type | 1un - Una Blush 75ml - REGULAR |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Women |
| Length | 8 cm |
| Width | 11 cm |
| Height | 8 cm |
| Net Weight | 179 g |
| Net Volume | 75 ml |
| SKU | sb2312047687706067 |
Brand Name: Natura
Quality: 796202 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.